Kaip mokyti vaikus nuskaityti - patarimai tėvams

Kai pasirodo maža mažylis, tėvai laukia, kai jis gali laikyti galvą, pasukti, sėdėti, nuskaityti, vaikščioti ... Sveiki vaikai visi šie įgūdžiai atsiskleidžia patys, net jei tėvai nesiima jokių papildomos pastangos. Tačiau jaunos mamos ir tėčiai dažnai klausia, kaip mokyti vaikus nuskaityti, kokiu amžiumi jis turėtų įveikti šį įgūdį ir ką daryti, jei kūdikis neatspindi laiku.

Paprastai vaikai pradeda nuskaityti per 6-8 mėnesius, tačiau kai kurie kūdikiai praleidžia šį etapą ir iš karto pereina prie kojų ir vaikščiojimo. Šis vystymosi variantas puikiai atitinka normą, tačiau pediatrai vieningai tvirtina, kad nuskaitymas yra labai naudingas norint sustiprinti nugaros raumenis ir gerinti motorinius įgūdžius. Be to, vaikai, kurie įvaldę šį naudingą įgūdį, tampa daug savarankiškesni ir patvaresni, nes jie gauna galimybę pasiekti norimą tikslą. Todėl visiems tėvams naudinga žinoti, kaip mokyti vaikus nuskaityti.

Pirmieji treniruotes
Prieš nuskaitymo stadiją parengiamasis etapas, kurio metu trupiniai išgyvena į visus keturis. Jo judesiai vis dar yra labai juokingi ir nepatogu - ištempti ant rankenėlių, jis pakelia asilą į sekundę, bet po to slaps ant pilvo, nes derinti rankų ir kojų judesius yra neįtikėtinai sunku! Toks mokymas tęsiasi gana ilgą laiką, o palaipsniui kūdikis tampa vis geriau ir geriau. Kitas žingsnis - žygis. Įsitikinęs, stovėdamas ant visų keturračių trupinių sūkurių pirmyn ir atgal, bando atlikti pirmuosius šliaužiančius judesius. Ir dažniausiai jaunuoliai pirmiausia įgyja sugebėjimą nuskaityti atgal (ir atgal), ir tik tada jie mokosi judėti į priekį. Kai kurie kūdikiai sklendžia ant skrandžių - plastikiniu būdu, kaip ir mažieji kirminai, kaip ir kiti kirka, sėdi ant popiežiaus, o kiti traukia rankas, tačiau tradicinis variantas yra kryžminis nuskaitymas su kintamomis rankomis ir kojomis. Būtent šis skausmas yra labiausiai naudingas, todėl tėvai turėtų stengtis, kad kūdikis tokiu būdu judėtų.

Kaip išmokyti vaiko nuskaityti - rekomendacijos ir pratybos
Kaip padėti jūsų vaikui išmokti nuskaityti? Pirma, jums reikia tai padaryti, kad dauguma laiko trupiniai praleido ant grindų. Jei kūdikis dažniausiai būna vaikščiojimasis, kėdė ar kepsnys, jis bus labai sunku išmokti, kaip patekti į keturis, tada nuskaityti, o tokie kūdikiai gali tiesiog praleisti šį svarbų etapą. Antra, svarbu aplinkui vaiko organizuoti skatinamąją aplinką - organizuoti ryškius griaustinius, kubelius, rutulius. Iš pradžių žaislai turėtų būti maždaug už rankos nuo kūdikio, bet palaipsniui juos reikia judėti toliau ir toliau. Trečia, kai galvoju apie tai, kaip mokyti vaiko nuskaityti, svarbu pašalinti norą įvykdyti visus mylimo vaiko prašymus jo pirmojo prašymo metu. Jei karapuzas labai nori išmėginti žaislą, kuri jums patinka, jums nereikia to duoti jam (net jei gobtuvė garsiai to reikalauja), bet jūs turite padėti pasiekti ir paimti patrauklų daiktą.

Tiems, kurie nori išmokyti vaiko nuskaityti, gali būti rekomenduojami specialūs pratimai. Norint padėti karapuza patekti į keturias puses, jūs turite įdėkite savo pilvą ant vystyklų, tada šiek tiek pakelkite jį laisvais kraštais. Jei vaikui sunku išlaikyti šią padėtį, jums reikia sukurti atlošą (įdėti ritinį arba tiesiog įdėti savo ranką į kojas). Jūs taip pat galite įdėti nedidelę pagalvę arba rankšluostį pagal savo pilvą ir krūtinę. Šiuo atveju trupiniai gali būti ilgesni visose keturiose vietose. Labai naudinga kūdikio masažui (tiek profesinei, tiek motinai), gimnastikai, maudytis (optimaliai yra vaikų baseine, tačiau įmanoma didelėje namuose), o pratimai - dideliu pripučiamu kamuoliu, dėl ko sunkiai dirbate, pabrėždami rankos.

Bet net jei tėvai žino, kaip išmokyti nuskaityti vaiką ir reguliariai praleisti gimnastiką ir plėtoti pratimus, yra tikimybė, kad per 8-9 mėnesius gyvenimas jaunuolis pats neatsivers. Jei likusi vaiko dalis vystosi įprastai, nesikreipkite į paniką ir netinkamą signalą, jums reikia tęsti pratimus ir paskatinti jį nuskaityti visais būdais. Galbūt šiam vaikiniui reikia šiek tiek daugiau laiko, kad įgis šį įgūdį. Yra dar vienas įdomus būdas išmokyti vaiko nuskaityti - parodyti jam asmeninį pavyzdį (ypač ši galimybė veikia su tais vaikais, kurie jau seniai išmoko stovėti ant visų keturių, bet nenusileidžia judėti į priekį). Ir jei karabakas kategoriškai nenori nuskaityti, norėdamas lipti kojomis ir stumpa palei pjedestalą, verta parodyti šiek tiek kantrybę ir stengtis organizuoti treniruotę nuskaityti per žaidimą.

Kaip išmokyti vaiko nuskaityti - patarimai tėvams

7 namų, kurie visada yra švarūs namuose, paslaptys Ar norite būti švarus namuose visada ir ne tik sekmadieniais po pavasario valymo? Tada atlikite šiuos patarimus.

15 gražiausių milijonierių žmonų. Susipažinkite su sėkmingiausių pasaulio žmonių žmonų sąrašu. Jie yra nuostabi grožis ir dažnai yra sėkmingi versle.

5 mirusiojo įstatymai, kurie gali jus įbauginti. Visame jūsų gyvenime kiekvienas žmogus susiduria su mirtimi, ir paprastai tai vyksta ne vieną kartą. Štai kodėl yra specialių užsakymų.

15 vėžio simptomų, kurių moterys dažniausiai ignoruoja. Daugelis vėžio požymių yra panašūs į kitų ligų ar ligų požymius, todėl dažnai jie nepaisomi. Atkreipkite dėmesį į savo kūną. Jei pastebėsite.

7 priežastys, kodėl kiekvieną dieną neturėtumėte džiovinti. Jei duodate du kartus kasdien ar net keletą kartų per dieną, rimtai suklydote - ir todėl.

Kokia nosies forma gali pasakyti apie jūsų asmenybę? Daugelis ekspertų mano, kad, žiūrėdami į nosį, galite daug pasakyti apie asmens asmenybę. Todėl per pirmąjį susitikimą, atkreipkite dėmesį į nosį yra nepažįstamas.Related news

Kaip mokyti vaikus nuskaityti - patarimai tėvams Kaip mokyti vaikus nuskaityti - patarimai tėvams Kaip mokyti vaikus nuskaityti - patarimai tėvams Kaip mokyti vaikus nuskaityti - patarimai tėvams Kaip mokyti vaikus nuskaityti - patarimai tėvams Kaip mokyti vaikus nuskaityti - patarimai tėvams Kaip mokyti vaikus nuskaityti - patarimai tėvams Kaip mokyti vaikus nuskaityti - patarimai tėvams Kaip mokyti vaikus nuskaityti - patarimai tėvams Kaip mokyti vaikus nuskaityti - patarimai tėvams Kaip mokyti vaikus nuskaityti - patarimai tėvams Kaip mokyti vaikus nuskaityti - patarimai tėvams Kaip mokyti vaikus nuskaityti - patarimai tėvams Kaip mokyti vaikus nuskaityti - patarimai tėvams Kaip mokyti vaikus nuskaityti - patarimai tėvams